.

.

Одлична цена
HD 1080P Професионални Дигитална Камера Компактни Камери, Дигитални 18 Мега Пиксели 3x Оптички Зум Мини Камери фотоапарат Freeshipping

HD 1080P Професионални Дигитална Камера Компактни Камери, Дигитални 18 Мега Пиксели 3x Оптички Зум Мини Камери фотоапарат

DEN 1319.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
стандард, додадете 8gb картичка, додадете 16gb картичка, додадете 32gb картичка, додадете екс-батерија
Оптички Зум:
3x
Употреба:
За Домашна Употреба
Чување Тип:
SD Картичка
Тип На Сензор:
CMOS
Стабилизација На Слика:
Електронска Стабилизација На Слика
Екран На Допир:
No
NightShot Функција:
No
Сензор Големина (инчи):
1/2.7 инчи
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Филмови Формати На Датотеки:
AVI
Бренд Име:
Winait
Тип:
HD Камера
Број На Модел На:
DC-530A
Големина На Екранот:
2 - 3
Тежина:
201g-300g
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Пиксели:
18MP
Производи во категоријата
DEN 39.60 -100 %

DEN 32.64 -100 %

DEN 244.80 -100 %