.

.

Одлична цена
E320C E320 Багер Хидрауличен Притисок Префрлате

E320C E320 Багер Хидрауличен Притисок Префрлате

DEN 6000.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок
MOQ:
2 дел
Име:
Багер притисок сензор
Достапни Дел Број:
106-0178 1060178
Број На Модел На:
E320C E320
Услуга:
Брза испорака од UPS-от,Fedex,DHL,EMS
Производи во категоријата