.

.

Одлична цена
Велосипедизам 6000LM x2 XML U3 led велосипед светлина Велосипед рефлектор Светлата Батеријата треба да се купи одделно

Велосипедизам 6000LM x2 XML U3 led велосипед светлина Велосипед рефлектор Светлата Батеријата треба да се купи одделно

DEN 270.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
VASTFIRE
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
Велосипедот Светлина
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата
DEN 37.20 -86 %