.

.

Одлична цена
Цртан филм табела светилка LSmile мајмун Цртан филм животинско Ткаенини во облик на дете соба спална соба LED светла

Цртан филм табела светилка LSmile мајмун Цртан филм животинско Ткаенини во облик на дете соба спална соба LED светла

DEN 936.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Табела Светилки
Бренд Име:
ZODOLAMP
Сенка Тип:
Ткаенини
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
2years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Wattage:
0-5W
рамка боја:
сива
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
База Тип:
E27
Напон:
110V,220V,90-260V
Материјал:
Платно
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Цртан филм
Производи во категоријата
DEN 527.76

DEN 144.00