.

.

Одлична цена
Безжична Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS за Mazda со 4pcs Внатрешен сензор

Безжична Гуми Притисок Систем за Следење Автомобили TPMS за Mazda со 4pcs Внатрешен сензор

DEN 2538.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
BE228I-ЛАВИРИНТОТ НА Н
Специјални Функции:
ГУМИ ПРИТИСОК И ТЕМПЕРАТУРА СЛЕДЕЊЕ
Објектот Должина:
30mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Објектот Висина:
8mm
Објектот Ширина:
20mm
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 527.76 -90 %