.

.

Одлична цена
Ownsun Иновативни КОЧАН Магла Светлина Ангел Око Браник Проектор Објектив за Тојота Reiz 2010-2012 година

Ownsun Иновативни КОЧАН Магла Светлина Ангел Око Браник Проектор Објектив за Тојота Reiz 2010-2012 година

DEN 2543.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
8cm
Име На Модел:
За Lexus CT200H
Објектот Тежина:
1.8kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
Ремонтирам
Бренд Име:
Ownsun
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Температура На Боја:
2800K
Wattage:
55
Тип На Објект:
Светла За Магла
Производи во категоријата
DEN 39.60 -90 %

DEN 37.20 -90 %

DEN 32.64 -90 %

DEN 244.80 -90 %