.

.

Одлична цена
За Elephone S7 Мини 5.2 Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Elephone S7 Мини

За Elephone S7 Мини 5.2 Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Elephone

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
For Elephone S7 Mini
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ELEPHONE
Производи во категоријата
DEN 144.00 -38 %