.

.

Одлична цена
105pcs Шарени Сјај Стап Трепка LED Светло се Држиме За Свадба, Роденден Фестивал Партија Навива Сунѓерот Пена Стап Светат Во Темнина

105pcs Шарени Сјај Стап Трепка LED Светло се Држиме За Свадба, Роденден Фестивал Партија Навива Сунѓерот Пена Стап

DEN 2199.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
шарени
Блескав Време:
Повеќе од 10 часа
Број На Модел На:
Пена Стапови
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Повод:
Свадба & Ангажман
Број на Компјутери:
105
Големина:
40*4cm
функција 1:
сјај стап
функцијата 2:
led стап светлина
Функција 3:
LED светло стап
Употреба 1:
ПРЕДВОДЕНИ Пена Држиме за свадба декорација
Употреба 2:
LED Светло се Држиме за партија декорација
Usage3 :
Пена Стапови
Application1:
Навива Сунѓерот
Application2:
led трепка стап
Производи во категоријата
DEN 527.76 -14 %

DEN 144.00 -14 %