.

.

Одлична цена
2017 Нови Браун Ретро Метал Кожни Нараквици Cowhide Широк Панк-Рок Стил На Буквата X Шарм Хривнија За Жени Мажи Накит

2017 Нови Браун Ретро Метал Кожни Нараквици Cowhide Широк Панк-Рок Стил На Буквата X Шарм Хривнија За Жени Мажи Накит

DEN 66.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4237
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Должина:
23.5cm
Функција:
гроздобер хривнија
Големина:
Length 23.5* Width 3.2 cm
Производи во категоријата
DEN 244.80 -88 %