.

.

Одлична цена
Свила Лажни Вештачки Јапонија Цреша Цвет Булчински Свадба денот на Вљубените Оркестарот DIY Цреша дрвја вештачки цвет Букет

Свила Лажни Вештачки Јапонија Цреша Цвет Булчински Свадба денот на Вљубените Оркестарот DIY Цреша дрвја вештачки цвет

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Цреша
Повод:
Денот на вљубените
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
firlar
Број На Модел На:
вештачко цвеќе цреша
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Слива Цвет
Производи во категоријата