.

.

Одлична цена
Mairuige Продавница 90X40CM Црвено персискиот Тепих Стилот Лаптоп Персоналните Големи Димензии Mouse Pad Мода Против пролизгување Заклучување на Работ на Тастатурата Подлог

Mairuige Продавница 90X40CM Црвено персискиот Тепих Стилот Лаптоп Персоналните Големи Димензии Mouse Pad Мода Против

DEN 289.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
персискиот тепих
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Стил:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини
Производи во категоријата