.

.

Одлична цена
BIKEIN UD Јаглерод Песна Handlebar Патот Велосипед Капка Бар 370/385mm Мат Црна За Спринтер Велосипедизам Велосипед Делови Ultralight 320g

BIKEIN UD Јаглерод Песна Handlebar Патот Велосипед Капка Бар 370/385mm Мат Црна За Спринтер Велосипедизам Велосипед

DEN 3200.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
370mm, 385mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Компоненти:
Handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Број На Модел На:
CP54RH
is_customized:
Yes
Ширина:
300 - 400mm
Бренд Име:
BIKEIN Про
Материјал:
Јаглерод Влакна
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Потекло:
произведено во Кина
Тежина:
320g
Дијаметар:
31.8 mm
Големина:
370/385mm
Капка/Стигнат До:
150mm/100mm
боја:
Мат Црна
Производи во категоријата
DEN 527.76 -2 %