.

.

Одлична цена
AOFEITE Лево Рамо Дише Заштита Еластичен Завој Рамо Поддржува Kinesiology Спортски Лента Еден Рамо Заштитник

AOFEITE Лево Рамо Дише Заштита Еластичен Завој Рамо Поддржува Kinesiology Спортски Лента Еден Рамо Заштитник

DEN 437.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Големина:
ONE SIZE
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
ИСХРАНА-H007
Бренд Име:
АО FEI TE
Ефект:
Ослободување На Болка Од Болест
боја:
Црна
Големина:
Normal(52.5*26cm)
Стил:
Се Подготвуваат & Поддржува Здравствена Заштита
За луѓето:
Жени,Мажи
Функција:
Само греење Турмалин
Функција:
Заштита На Рамо И На Земја,Замрзнато Рамо
Олеснување На Болки Во Рамото:
Вратот , Tendinitis, Rotator Ткаенината солза
Замрзнато рамо:
Дислокација ,и bursitis
Материјал:
Висок Квалитет На Еластична Најлон ,Турмалин Крпа,Магнет Камења
Рамо Голема Заграда, Рамо Се Подготвуваат За Поддршка:
Рамо Подготвуваат Заштитник, Една Голема Заграда
Производи во категоријата
DEN 240.00 -2 %