.

.

Одлична цена
3.7 V литиум полимер батерија, 503030 рекордер, електронски куче plug-in, звучници, безжични слушалки, 500mAh mail Батерија Li-io

3.7 V литиум полимер батерија, 503030 рекордер, електронски куче plug-in, звучници, безжични слушалки, 500mAh mail

DEN 523.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -48 %