.

.

Одлична цена
Beadsnice 925 Sterling Silver hummer хривнија тока за синџирот на одлуки DIY ID25087

Beadsnice 925 Sterling Silver hummer хривнија тока за синџирот на одлуки DIY ID25087

DEN 268.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
beadsnice
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Ширина:
0.45cm
Производ Карактеристики:
многу трепкачки
Објектот Дијаметар:
0.16cm
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
0.78cm
Објектот Тежина:
0.25g
Број На Модел На:
25087
Тип На Објект:
накит наоди
Веб-сајт:
www.beadsnice.com
Пакет:
10pcs
Единица тежина:
0.25 грам
Големина:
7.8x4.5x2.5mm
Clasps Боја:
Сребро.
Метали Тип:
925 Sterling silver
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата