.

.

Одлична цена
Велика БРИТАНИЈА plug BS1363 13A да ЦИЕ 7/7 Европски Женски Schuko Приклучок Адаптер Кабел ЗА ПРОЗОРЦИ/PDU Продолжување Кабелот за Напојување

Велика БРИТАНИЈА plug BS1363 13A да ЦИЕ 7/7 Европски Женски Schuko Приклучок Адаптер Кабел ЗА ПРОЗОРЦИ/PDU Продолжување

DEN 199.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
30cm
Бренд Име:
ТИМОТ ВОЛКОТ
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
SH017
Тип:
Продолжување На Кабел
Број На Модел На:
BS1363 13A НА ЕУ CEE7
Женски Крајот Тип:
IEC
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -88 %