.

.

Одлична цена
YUMEART DIY 5D Дијамант Мозаик Брат Зебра Дијамант Везови Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Декорација Налепници

YUMEART DIY 5D Дијамант Мозаик Брат Зебра Дијамант Везови Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Декорација Налепници

DEN 151.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
15x20cm, 20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 38x50cm box packing, 45x60cm box packing, 50x70cm box packing
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Форма:
Две-слика Комбинација
Стил:
Југоисточна Азија
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Поставете Тип:
крстот бод
Материјал:
Смола Rhinestones
Техника:
diy дијамант сликарство
за вежба:
Целосна слика плоштадот дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шаблон Тип:
Дијамант Везови Зебра
Видови:
Рачно изработени ѕид налепница
Производи во категоријата