.

.

Одлична цена
Супер Брзина PCI-E да USB 3.0 7 Порти Superspeed PCI-E Експанзија Картичка PCI Express Внатрешни Конектор за Десктоп PC EM88

Супер Брзина PCI-E да USB 3.0 7 Порти Superspeed PCI-E Експанзија Картичка PCI Express Внатрешни Конектор за Десктоп

DEN 679.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
centechia
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
N/A
Тип:
Кабел Адаптер
Пакет:
No
Производи во категоријата