.

.

Одлична цена
Effelon Универзална СТП Кожа Телефон Торба Рамо Џеб Паричникот Торбичка Случај Вратот Рака За Samsung S8 Плус S8 за iPhone 7 6s плус

Effelon Универзална СТП Кожа Телефон Торба Рамо Џеб Паричникот Торбичка Случај Вратот Рака За Samsung S8 Плус S8 за

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PU
Компатибилен Модел На Samsung:
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
кожен паричник случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Торбичка
дизајн:
Гроздобер
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
effelon
Големина:
19.5*12.0 cm
Име на производ:
паричникот телефон случај за iphone 6 плус
функција 1:
паричникот случај за Samsung S7 работ
функција 3:
Картичка Слот +Holster Појас Телефон Случаи
Карактеристика 5:
за Huawei Искачи P9 P6 P7 P8 P8 Лајт P8 Max Чест 4c 4x 5X 6 7
реден број:
паричникот телефон случај за samsung галакси s5
Карактеристика 2:
за iPhone 7 7plus 6 6s плус СТП Кожа Торбичка
карактеристика 4:
за Sony xperia Z1 Z2 Z3 Z3+ Z4 Z5
Функција 6:
паричникот телефон случај за iphone 5 5s
Карактеристика 7:
кожен паричник случај
Функција 8:
за Samsung Галакси s8 S7 S7 работ s7 работ плус
Производи во категоријата