.

.

Одлична цена
Безбедност Пакување (Ниво 4) [L071] 3.7 V,500mAH,[582728] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ПАМЕТЕН ЧАСОВНИК,GPS,mp3,mp4,c

Безбедност Пакување (Ниво 4) [L071] 3.7 V,500mAH,[582728] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ПАМЕТЕН

DEN 406.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитетот На Батеријата:
400 mAh
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_TL01_582728_400
Бренд Име:
ZhiYuSun
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Конектор:
2 Pin
Количина:
PCB Одбор Функција:
Над задолжен ,во Текот Dischage ,Краток Спој и Преоптоварување Заштита
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата