.

.

Одлична цена
2 парчиња РК автомобил HSP 08064 Метални Тркала Оска За РК 1/10 Off-Road Камион Оригинални Делови За HSP NITRO НАПОЈУВА VIHICLES 94188

2 парчиња РК автомобил HSP 08064 Метални Тркала Оска За РК 1/10 Off-Road Камион Оригинални Делови За HSP NITRO НАПОЈУВА

DEN 105.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HR
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
08064
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
тркала оска
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
тркала оска
Модел:
08064
Играчка тип:
автомобил играчка
Додатоци Тип:
Други
Применливи модели:
HSP94188
Алатка Материјали:
Собрани класа
Времето на пазарот:
2017
собрание делови:
тркала оска
Применлив модел на односот на:
рк автомобил 1
Материјал:
Метал
Сопствениците лични преференции:
Многу слично на тоа
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -2 %