.

.

Одлична цена
SLR Камера Случај Торба За Panasonic Lumix DMC FZ300 FZ1000 FZ72 FZ200 FZ150 FZ45 FZ50 FZ60 FZ70 FZ100 GX85 GX80 LX100 LZ35 GH3 GH4

SLR Камера Случај Торба За Panasonic Lumix DMC FZ300 FZ1000 FZ72 FZ200 FZ150 FZ45 FZ50 FZ60 FZ70 FZ100 GX85 GX80 LX100

DEN 256.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HuWANG
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
A1615-04
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
Универзална dslr фото Камера Торба Случај
Употреба:
Сите временски услови
Type1:
Dslr фото Лесни Компактен фотоапарат Торба Рамо Случај За Panasonic SLR
Одговара:
Торба За Canon Nikon Камера Panasonic Торба за Сите Бренд dslr фото Случај
боја:
Црна
Тежина:
0.22kg
Производи во категоријата