.

.

Одлична цена
Дијаметар 70mm модерна едноставна сјајна сребрена капка прстени дрвен стол дрвени рачки на вратите хром кујната кабинет фиока вади копчиња

Дијаметар 70mm модерна едноставна сјајна сребрена капка прстени дрвен стол дрвени рачки на вратите хром кујната кабинет

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Letspace
Број На Модел На:
JSDR72
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Цинк Легура
боја:
сребро хром
Производи во категоријата