.

.

Одлична цена
DH60 DH150 багер главниот преоптоварување вентил за Daewoo doosan

DH60 DH150 багер главниот преоптоварување вентил за Daewoo doosan

DEN 2856.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от, Fedex, DHL, EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Багер преоптоварување олеснување вентил
Услуга:
брза испорака
Број На Модел На:
DH60 DH150
Производи во категоријата
DEN 32.64 -90 %

DEN 37.20 -90 %