.

.

Одлична цена
3D Срце Облик Јасно Сјајот Shinny Кристал Дијамант 8ММ Големина за Помине Уметност Rhinestones Украси DIY и помине уметност декорации

3D Срце Облик Јасно Сјајот Shinny Кристал Дијамант 8ММ Големина за Помине Уметност Rhinestones Украси DIY и помине

DEN 140.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
TCSZ025-TCSZ028
Тежина:
100g
Големина:
6pcs/50pcs
Количина:
1
is_customized:
Yes
Производи во категоријата