.

.

Одлична цена
Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај за Ford Mondeo Фузија 13-16

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај

DEN 2639.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
1450g
Fusion-Година:
2016,2014,2015
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
Јули Кралот
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Ford Модел:
Фузија
Специјални Функции:
LED светло водич светилки drl, IP67,П5 леќа
Име На Модел:
Правец на ветер
Lumens:
1600lm
Автомобилот Е Применливо:
случај за Ford Mondeo Фузија 2013-2016
Производи во категоријата