.

.

Одлична цена
317810/315982/317825 S2B ТУРБО ЗА 1999-2009 KAMAZ Камион,KAMZA Автобус 820 МОТОР 11.76 L

317810/315982/317825 S2B ТУРБО ЗА 1999-2009 KAMAZ Камион,KAMZA Автобус 820 МОТОР 11.76 L

DEN 2880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
317809
Земја/Регион на Производство:
КИНА/LIAONING
Објектот Должина:
20
Бренд Име:
XMTURB
Поставување на Возило:
моторот
Специјални Функции:
Дизел
Материјал Тип:
К18 Ni-Fe оска
Објектот Тежина:
12
Објектот Ширина:
20
Објектот Висина:
20
Производителот Дел Број:
317810
Другиот Дел Број:
317810
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
317810/315982/317825
моторот модел :
820
брзина на моторот:
2200
моќност:
191/260KW
Коњски сили:
260/354HP
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
Зафатнина:
11.76 L,4CYL
вид бизнис:
фабрика
chra:
315982
Година:
1999-2009
Производи во категоријата