.

.

Одлична цена
Forsining 2017 Јапонија Движење Автоматски Се Види Себе-Ликвидација Водоотпорен Вистинска Кожа За На Рака Скелет Види Мажите Врвот Луксузен Бренд

Forsining 2017 Јапонија Движење Автоматски Се Види Себе-Ликвидација Водоотпорен Вистинска Кожа За На Рака Скелет Види

DEN 1847.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
24.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
40.5 mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
GMT1017-6
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Производи во категоријата