.

.

Одлична цена
универзална BD далечински управувач за Sony RMT-B126A бдп прикажува големи-BX120/бдп прикажува големи-BX320 433mhz далечински управувач фот тв постави нови црна ABS MOONTREE

универзална BD далечински управувач за Sony RMT-B126A бдп прикажува големи-BX120/бдп прикажува големи-BX320 433mhz

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MOONTREE
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
RMT-B126A
тв далечинскиот:
универзален далечински управувач за тв Sony
боја:
Црна
Фреквенција:
433Mhz
is_customized:
yes
далечински управувач случај материјал:
ABS
Компатибилен Модел 1:
за Sony бдп прикажува големи-BX120/бдп прикажува големи-BX320/бдп прикажува големи-BX520/бдп прикажува големи-BX620/бдп прикажува големи-S1200/бдп прикажува големи-S2200
Пакет:
Yes
Големина:
прибл. 13.1 * 4.6 * 2cm
Тежина:
Прибл. 50g
Campatible модел 2:
/Бдп прикажува големи-S3200/бдп прикажува големи-S5200/бдп прикажува големи-S5200 / D/бдп прикажува големи-S6200 бдп прикажува големи-S2100
Производи во категоријата