.

.

Одлична цена
Мотор Мотор Универзална 3D Резервоар Подлога Заштитник Налепница Decal Гас мазут Карбонски Влакна Tankpad Креативни Риба Коска Налепница

Мотор Мотор Универзална 3D Резервоар Подлога Заштитник Налепница Decal Гас мазут Карбонски Влакна Tankpad Креативни

DEN 86.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
Налепница
Материјал Тип:
Сјај винил
Објектот Должина:
20.5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Ширина:
13.4cm
Бренд Име:
ERMASPEED
Објектот Тежина:
17g
боја:
Карбонски влакна погледнете
Fitment:
за Хонда Kawasaki Јамаха Suzuki Улица Велосипед
Производи во категоријата