.

.

Одлична цена
3 еез Шарени Коса Клипови Прилепува Шноли Со Лента Лак Девојки Деца Бебе рачно изработени случаен се меша бои или ќе ги собереш

3 еез Шарени Коса Клипови Прилепува Шноли Со Лента Лак Девојки Деца Бебе рачно изработени случаен се меша бои или

DEN 46.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метал
Материјал:
Повеќе
боја:
мешани
Материјал:
Легура, Лента
Производи во категоријата