.

.

Одлична цена
есен нови спојување монтажни пердув кожурец стил, асиметрични, долг ракав суичери жените облека FS0170

есен нови спојување монтажни пердув кожурец стил, асиметрични, долг ракав суичери жените облека FS0170

DEN 574.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук
Тежина:
280g
Број На Модел На:
FS0170
Големина на располагање:
бесплатни големина која може да се вклопат за повеќето жени
Боја На Располагање:
виолетова,црна,сива
Соодветна возраст:
15-35 години
посебен елемент:
шарени tassel
Производи во категоријата