.

.

Одлична цена
5 Компјутери/set цртан филм автомобил модел играчки за децата во градинка момчиња образовни шарени мини играчка автомобил Деца Божиќ подарок

5 Компјутери/set цртан филм автомобил модел играчки за децата во градинка момчиња образовни шарени мини играчка автомобил

DEN 72.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast
Предупредување:
не се јадат
Пластични Тип:
ABS
Материјал:
Пластични
Тип:
Автомобил
Број На Модел На:
171280628
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Monssjay
Скала:
Други
Големина:
околу 11*6.5 см
Карактеристики:
Образовни, Мини, Модел
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -60 %