.

.

Одлична цена
За Мерцедес Бенц W215 W220 CL500 Задните Право Хидраулични Шок Апсорбер ABC Кочење 2203201813 2203201813 A2203201813 2203280192

За Мерцедес Бенц W215 W220 CL500 Задните Право Хидраулични Шок Апсорбер ABC Кочење 2203201813 2203201813 A2203201813

DEN 9072.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
100
Мерцедес-Бенц Модел:
CL600
Материјал Тип:
Гума+Челик+Алуминиумски
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Производителот Дел Број:
2203201813 A2203201813 2203280192
CL600-Година:
1999,2001,2002
Тип:
Притисок На Маслото
Објектот Висина:
18
Објектот Ширина:
18
Земја/Регион на Производство:
/
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Тежина:
14
Осветленост Дел Број:
2203206113 2203200913 2203209113 2203208913
Тип:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Автомобил Направи:
МЕРЦЕДЕС
Шок Апсорбер Тип:
Хидраулични
Гаранција:
една година
Специјални Функции:
Хидраулични
Осветленост Дел Број:
W215, SK-2454, Мерцедес-Бенц, CL600, CL55, CL500, CL230, CL200, A220 3
MPN:
M220-R340-ADFR
Поставување на Возило:
на задното десно
Поставување на Возило:
Задните
Производи во категоријата