.

.

Одлична цена
Lora 915Mhz Модул SX1276 Безжична Transceiver Модул се шири Спектар голем Дострел Безжична Комуникација LORA/GFSK

Lora 915Mhz Модул SX1276 Безжична Transceiver Модул се шири Спектар голем Дострел Безжична Комуникација LORA/GFSK

DEN 124.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Моќ Дисипација:
Ниска
Напон:
1.8 V-3.6 V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SX1276 Lora 915Mhz
Бренд Име:
Вашиот Цие
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
-20 - 70 степен
Состојба:
Нови
Примена:
Lora 915mhz
Пренесување на моќ:
19-20.5 dBm
Одбор Големина:
16.5*17mm
Производи во категоријата