.

.

Одлична цена
UMIDIGI S2 Про Калено Стакло со Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм Додатоци за UMI S2 Про (Не се покриени)

UMIDIGI S2 Про Калено Стакло со Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм Додатоци за UMI S2 Про (Не се

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Не се целосно опфатени
Бренд Име:
iParto
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Лак Работ:
2.5 Степен
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.26 mm
Компатибилни модели:
ЗА UMiDIGI S2 Про
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)
Производи во категоријата