.

.

Одлична цена
10pcs/многу Прстен Екранот Круна Кутија Уво Студ Ѓердан Накит Случај Сад Свадба Сомот Прстен Подарок Случај Обетки Складирање

10pcs/многу Прстен Екранот Круна Кутија Уво Студ Ѓердан Накит Случај Сад Свадба Сомот Прстен Подарок Случај Обетки

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ХЛ-7577014C10
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
24g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
5 боја
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производи во категоријата