.

.

Одлична цена
2 Пара Dalprop Циклон T5040C 5 Инчен 3-сечилото Пропелер Г.С. CCW за РК FPV Трки Летало

2 Пара Dalprop Циклон T5040C 5 Инчен 3-сечилото Пропелер Г.С. CCW за РК FPV Трки Летало

DEN 170.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црвена, виолетова, Сина, Портокалова
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Број На Модел На:
T5040C
Бренд Име:
Feetech
За Возило Тип:
Авионите
Пластични Тип:
PC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Тежина:
4g/pcs
Производи во категоријата