.

.

Одлична цена
Вен Vulcanize Чевли Платно Рамен Висока Топ Дизајн Аниме Code Geass Страна Се Насликани Cosplay Чевли Колеџ Патики Црна Plimsolls

Вен Vulcanize Чевли Платно Рамен Висока Топ Дизајн Аниме Code Geass Страна Се Насликани Cosplay Чевли Колеџ Патики

DEN 2136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Insole Материјал:
Латекс
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Зима
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
тотем
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
NWS-233
Outsole Материјал:
Гума
Бели Чевли Во Боја:
Црна
Големина Опција:
НИ на мажите големина
Моден материјал:
Strappy,чипка,се врзуваат
Пети Форма:
Круг Пети
Горната Висина:
Висок Врвот
Објектот:
Vulcanize Чевли
функција 1:
Дише Водоотпорен Мека
Карактеристика 2:
Сите натпревар,Плус Големина
Шема:
Code Geass рачно насликани чевли платно патики
Производи во категоријата