.

.

Одлична цена
EX300-2 Багер Гас Моторни 4257163 за Hitachi Гувернерот Assy

EX300-2 Багер Гас Моторни 4257163 за Hitachi Гувернерот Assy

DEN 3816.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Осветленост Дел Број:
4188762
Производителот Дел Број:
4257163
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Достапни Дел Број:
4257163 4188762
Достапни Број На Модел На:
EX200-/2/3 EX300-2/3 ZAXIS330 EX100-1/2/3
Услуга:
брза испорака
Тип:
Багер гас мотор, гувернерот мотор, излегувајќи мотор, гориво мотор
Производи во категоријата
DEN 37.20 -90 %