.

.

Одлична цена
Freewheel Адаптер Внатрешен Дијаметар 21mm за Tricycle Без Заби Flywheel Freewheel Конектор 34mm Нишка

Freewheel Адаптер Внатрешен Дијаметар 21mm за Tricycle Без Заби Flywheel Freewheel Конектор 34mm Нишка

DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
21-34
Тип:
freewheel адаптер
Внатрешен Дијаметар:
21mm (монтажа дупка)
Надворешен дијаметар:
34mm
Должина:
30mm
Монтажа дупка:
8мм
Тема:
Метрички редовна тема
Одговара:
34mm Тема freewheel на скутери велосипеди трицикли
За:
мали tricycle (бунари со дијаметар 21)
Производи во категоријата