.

.

Одлична цена
Cyleto Мотоцикл Пред накладките за SUZUKI RMX 250 RMX250 1989-1997 DR350 д-р 350 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997

Cyleto Мотоцикл Пред накладките за SUZUKI RMX 250 RMX250 1989-1997 DR350 д-р 350 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996

DEN 194.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Година:
1989-1997
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
cyleto
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA135
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
1C642
Објектот Тежина:
200g
Објектот Висина:
0cm
Motobike Направи:
Suzuki
Позиција:
ПРЕД
димензија:
A. 96.7 x 42.7 x 7.4 mm, Б. 77 x 42.2 x 7.4 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)
Производи во категоријата