.

.

Одлична цена
Нови стилови Флексибилни Песна Железнички Воз Сјај Прозрачна Електрични Railcar Деца Играчки

Нови стилови Флексибилни Песна Железнички Воз Сјај Прозрачна Електрични Railcar Деца Играчки

DEN 206.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
33772
Материјал:
Пластични
Предупредување:
-Да Се Чува Далеку Од Оган
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Производи во категоријата