.

.

Одлична цена
Промет на големо со Медицински Замена на батеријата За OT-701,OT-701,9 N-1200SCK,9N-3000SCKK Микро-пумпа за инфузија Батеријата

Промет на големо со Медицински Замена на батеријата За OT-701,OT-701,9 N-1200SCK,9N-3000SCKK Микро-пумпа за инфузија

DEN 1100.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тежина:
518g
Големина:
89.5x42x43.5mm
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Број На Модел На:
OT-701
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Напон:
10.8V
Тип:
NI-МЗ
Примена:
Медицински
боја:
Сина
Големина:
130.78X68.1X22.76mm
Тежина:
518g
Напон:
10.8 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
Производи во категоријата