.

.

Одлична цена
2018 Валентин подароци 41mm parnis Црна Dial Датум СВ Случај Гумена рака Miyota Автоматски Механички мажите се Види

2018 Валентин подароци 41mm parnis Црна Dial Датум СВ Случај Гумена рака Miyota Автоматски Механички мажите се Види

DEN 4536.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
Parnis
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Случај Дебелина:
14mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Функција:
Авто Датум,Заврши Календарот,Светлечки Раце
Бендот Ширина:
22mm
Стил:
едноставна
Број На Модел На:
ff
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Производи во категоријата