.

.

Одлична цена
КОРИСТИ Женски DB9 да USB 2.0 машки Smart Кабел 0.8 m За IBM H84546A P/N 45W1013 1015 1016 1018 1019 1020 1023 1024 1026 1028 1030

КОРИСТИ Женски DB9 да USB 2.0 машки Smart Кабел 0.8 m За IBM H84546A P/N 45W1013 1015 1016 1018 1019 1020 1023 1024

DEN 957.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
0.8 m
боја:
Црна
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ZUCZUG
Тип:
Сериски Кабел
Број На Модел На:
H84546A
Пакет:
No
Производи во категоријата