.

.

Одлична цена
Нови 8 инчен Таблет на Допир Панел Digitizer Сензор Поправка и Замена на Делови XC-GG0800-052-FPC-А1 Бесплатен Превозот

Нови 8 инчен Таблет на Допир Панел Digitizer Сензор Поправка и Замена на Делови XC-GG0800-052-FPC-А1 Бесплатен Превозот

DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Златен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Број На Модел На:
XC GG0800 052 FPC А1
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
8 инчен
компатибилен за:
XC-GG0800-052-FPC-A1
Модел Нема:
XC - GG0800 - 052 - FPC - A1
Производи во категоријата