.

.

Одлична цена
Cadilla SRX задни светла;2011~2015 година,LED,слободен брод!xts,sls,ats,SRX магла светлина

Cadilla SRX задни светла;2011~2015 година,LED,слободен брод!xts,sls,ats,SRX магла светлина

DEN 1392.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Кадилак SRX
Температура На Боја:
2011 да 2015year
Wattage:
LED 2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Производи во категоријата