.

.

Одлична цена
3 Сетови од Orphee TX620/630/640 Акустична Гитара Жици Хексагонална Core+8% Никел+75/25 Phosphor Бронза Рана 1-6 Стрингови

3 Сетови од Orphee TX620/630/640 Акустична Гитара Жици Хексагонална Core+8% Никел+75/25 Phosphor Бронза Рана 1-6 Стрингови

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
TX620/630/640
Бренд Име:
Orphee
Производи во категоријата