.

.

Одлична цена
JingXiangFeng Случај За порше Случај За ферари 2PC Универзален Дух Сенка автомобил стил LED Логото Проектор Добредојдовте Вратата Светла

JingXiangFeng Случај За порше Случај За ферари 2PC Универзален Дух Сенка автомобил стил LED Логото Проектор Добредојдовте

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
За порше, За бентли, За ферари, За wuling, За злато крило, За maybach, За харли дејвидсон, За AMG, За ТАКСИ, За lamborghini, За јагуар, За круната, За brabus
Температура На Боја:
6000K
Lumens:
3200Lm
Објектот Тежина:
0.07
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
T15
Име На Модел:
09
Бренд Име:
JingXiangFeng
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Производи во категоријата